Náhradní díly

Na rozdíl od jiných firem, působících na českém a slovenském trhu s náhradními díly, nemáme žádné tajnosti při jednání se zákazníkem. Proto zveřejňujeme zcela oficiálně naše ceníky a dodavatelské možnosti, které všem zákazníkům v rámci volného trhu a jejich odběratelských obratů umožní získání obchodního rabatu u nás dle jeho vlastních prodejních schopností a aktivit. Zákazníky nelákáme na různé bonusové akce, párty a jiná lákadla, která stejně zákazník zaplatí ze svých peněz. Naopak máme zájem o stabilní, cílevědomou spolupráci se zbožíznalstvím odběratele, který nejen dokáže ocenit kvalitu a technické přednosti výrobku, ale je i  schopen dále doporučit tuto kvalitu koncovému spotřebiteli při znalosti jeho požadavků.

Existuje řada staročeských přísloví: "Co je levné, je i drahé!", nebo "Nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit levné věci." Ze zkušeností našich odběratelů však víme, že nejprve vyzkoušeli takzvané "výhodné akční nákupy", aby poté museli čelit řešení řady reklamací svých zákazníků a vrátili se k naší osvědčené kvalitě dodávaných výrobků. Totéž platí i o koncových zákaznících, kteří chtěli hodně ušetřit, aby následně vydali ze své pěněženky ještě více financí za opravu automobilu poškozeného nekvalitními náhradními díly.

A proto ve smyslu oblíbené reklamy: "My říkáme ne. Stop dodávkám nekvalitních dílů. Tyto si prosím nakupujte někde jinde. "

Autochemie

Autoelektrika

Automobilová těsnění a plastická těsniva

Brzdy

Chlazení

Epoxidové pryskyřice plněné kovem, keramikou, Flexane, lepidla, prostředky pro rychlé a trvalé opravy

Filtrace vzduchu, oleje, olejových a vodních par, paliva a kabiny

Hadicové spony

Materiály pro radiační odstínění

Palivové hadice

Pístní kroužky, kluzná ložiska, pomůcky pro usazení kroužků a vložek válců

Protisluneční clony

Stěrače a univerzální stírací lišty

Technická literatura s automobilovou tématikou

Termostaty, termospínače a přepouštěcí výfukové ventily AGR

Transmise

Uzávěry palivových nádrží

Nezávazná poptávka
Vyžádejte si další informace nebo osobní schůzku.
Top